משכורת qa – המשכורות בתחום qa גבוהות מהשכר הממוצע במשק הישראלי!

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

משכורת qa

החלטתם לשנות מסלול בקריירה שלכם? חושבים להשתלב בענף ההייטק שמוביל את שוק העבודה בישראל? בשורות הבאות תקבלו את כל המידע החיוני ביותר שאתם חייבים להכיר אודות הסבת מקצוע לענף ההייטק בישראל. אז לפני שאתם ממהרים להירשם ללימודי תואר ארוך ומייגע, חשוב שתפנו מספר דקות בודדות לקריאת השורות הבאות. בשורות הבאות נגע בהבדל המשמעותי בין תואר אקדמי בתחום לבין לימודי תעודה בתחום, נכיר את כל הדגשים החשובים לבחירת קורס איכותי ומקצועי, נכיר את אחת המשרות המבוקשות ביותר בענף ועוד. אז אם גם אתם חושבים לעשות שינוי בקריירה, אל תפספסו את השורות הבאות.

 

חושבים לשנות מסלול בקריירה שלכם? ענף ההייטק מבטיח לכם יתרונות רבים על פני מרבית ענפי העבודה בישראל

ענף ההייטק בישראל נחשב לענף עבודה מוביל בשוק הישראלי. הענף כולל ביקוש רב לעובדים בשלל תחומים ומבטיח תנאי העסקה מצויינים. חשוב להדגיש כי מעבר לתנאי ההעסקה הטובים, הענף כולל עוד לא מעט יתרונות משמעותיים בהשוואה לכל תחומי העבודה השונים בישראל. אז רגע לפני שנצלול לעומק הפרטים אודות הסבת מקצוע לענף ההייטק בישראל, חשוב שתכירו את כל היתרונות הגדולים ביותר בגינם אנשים רבים כיום בוחרים לעשות הסבה דווקא לעולם ההייטק.

 

היתרונות הגדולים ביותר שיש לענף ההייטק בישראל להציע לכלל עובדיו הם:

שכר גבוה – היתרון הראשון והמשמעותי מכולם הוא כמובן השכר הגבוה. השכר הממוצע של עובדי ההייטק בישראל גבוה בעשרות אחוזים בהשוואה לשכר הממוצע במשק. חשוב להדגיש כי יש הבדלים משמעותיים בין השכר במשרות השונות בענף, אך ככלל ניתן לומר כי המשכורות בענף גבוהות משמעותית מהמשכורות המקובלות ברוב תחומי העיסוק השונים שקיימים בשוק הישראלי. רוצים לקבל תגמול הולם עבור העבודה שלכם? ענף ההייטק בישראל הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

תנאי העסקה מצויינים – מעבר לשכר הגבוה שהענף מציע לכלל עובדיו, חשוב לדעת כי גם תנאי ההעסקה בענף טובים במיוחד. במשרות הייטק רבות במשק העובדים נהנים מארוחות איכותיות על חשבון החברה, אפשרות להתרענן עם אימון כושר באמצע יום העבודה ולעיתים אף לצאת להפסקת מנוחה בשעות הצהריים המוקדמות. כלל תנאי העסקה הללו ועוד רבים נוספים מושכים רבים לעשות הסבת מקצוע לענף ההייטק הפורח בישראל.

שינויים תדירים ואתגרים יומיומיים – מרגישים שהעבודה הקבועה שוחקת אתכם? מרגישים שאתם לא ממצים את כל היכולות שלכם? ענף ההייטק מתאים לכם. חשוב לדעת שענף ההייטק מתפתח בקצב מהיר וכולל לא מעט שינויים משמעותיים בתדירות גבוהה. כל עובדי הענף נדרשים להתאים את עצמם למציאות מאוד דינמית ומתחדשת, מה שמבטיח אתגור תמידי ותחושת סיפוק. נמאס לכם מהעבודה השוחקת ללא כל שינוי? ענף ההייטק כולל לא מעט משרות שיאפשרו לכם למצות את כל היכולות שלכם עם תחושת סיפוק תמידית.

הכירו את אחד התחומים החמים ביותר בענף ההייטק בישראל – אנשי qa

אחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר בענף הוא qa בודקי תוכני. אנשי qa בודקים שורות קוד רבות במטרה לוודא כי הן נכתבו בצורה טובה ותקינה ללא כל בעיה. חשוב להדגיש ולומר כי עובדים רבים בתחום מדווחים על עבודה מעניינת הכוללת היכרות עם תוכנות רבות שנמצאות בשלבי הבנייה. נשמע לכם מעניין? חשוב שתכירו משכורת qa. כפי שציינו מעלה, השכר בענף ההייטק נחשב לשכר גבוה משמעותית מהשכר הממוצע בשוק. משכורת qa על פי רוב תהיה גבוהה יותר מהשכר הממוצע במשק. השכר משתנה כמובן בהתאם לחברות השונות, לשעות העבודה ולצרכים המשתנים, אך ככלל ניתן לומר כי השכר גבוה משמעותית מהשכר הממוצע במשק הישראלי. רוצים ללמוד להיות בודקי תוכני? בשורות הבאות תכירו את הדרך הטובה והמהירה ביותר לעשות זאת.

 

מתלבטים בין קורס קצר של מספר חודשים לבין תואר אקדמי ארוך של כ 4 שנים? המשיכו לקרוא את הפסקה הבאה!

מתלבטים בין קורס בן מספר חודשים לבין תואר ארוך הכולל כ 4 שנות למידה אינטנסיביות? חשוב שתכירו את הדגשים החשובים ביותר למגייסי עבודות בתחום ההייטק בישראל. בניגוד למגייסים בתחומי עבודה רבים אחרים, מגייסי ההייטק בישראל לא מייחסים חשיבות רבה לתעודות שתלויות על הקיר שלכם. מגייסי ההייטק מחפשים אנשים שיודעים לעבוד באופן פרקטי ומיידי. לא מעניין אותם כמה למדתם ומהיכן שאבתם את כל ידיעותיכם בתחום. כיום יש לא מעט עובדי הייטק בכירים שלא השלימו תואר אקדמי בתחום כלל. ישנם עובדים רבים שגם לא עברו קורס הכשרה, וכל ידיעותיהם נצברו באופן עצמאי דרך הרשת. במילים אחרות, לא מעניין את המגייסים מהיכן למדתם, אלא מה אתם יודעים. לכן, אתם לא חייבים להשלים תואר אקדמי ארוך ומייגע בשביל להשתלב בענף ההייטק בישראל. כיום יש לא מעט קורסים איכותיים שיסייעו לכם לצבור את כל הידע המעשי והפרקטי שהמגייסים מחפשים.

 

הימנעו מבחירת קורס שרירותית – כך תבחרו את הקורס האיכותי והמקצועי ביותר

לפני שאתם ממהרים לרכוש את הקורס הראשון ל qa שאתם מוצאים ברשת, חשוב לדעת שכיום יש לא מעט קורסים שאינם איכותיים. קורסים אלה ממקדים את רוב שעות הלמידה בתוכן תיאורטי ושוכחים להגיע לפרקטיקה. כזכור, מגייסי עובדים להייטק לא מחפשים אנשים עם ידיעות תיאורטיות נרחבות, אלא אנשים עם יכולות עבודה פרקטיות ומקצועיות. אז איך תבחרו נכון את הקורס האיכותי והמקצועי ביותר בתחום? בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר.

השלבים הפשוטים לבחירת קורס איכותי ומקצועי

תחילה חשוב לערוך רשימה מסודרת הכוללת את כל הקורסים המציעים לימודי קורס qa. רשימה זו תסייע לכם למקד את כל פעולות הסינון ולבחור את הקורס האיכותי והמקצועי ביותר. תוך מספר דקות בודדות של סקירה ברשת תוכלו לאתר כמות גדולה של לא מעט קורסים המציעים למידה של qa. יש בידכם רשימה הכוללת מספר קורסים? אתם מוכנים לעבור לשלב הבא. בשלב הבא, חשוב לבדוק את אורך הקורסים השונים. כיום יש קורסים קצרים המסתכמים בכמה עשרות שעות למידה בלבד, ולעומתם יש קורסים ארוכים יותר הכוללים מאות שעות למידה. ברוב המקרים הקורסים הארוכים איכותיים יותר וכוללים ידע רב. סמנו את הקורסים הארוכים ביותר ברשימה שלכם.

 

קראו כמה שיותר חוות דעת אודות הקורסים השונים – שימו דגש על נושא ההשמה במקומות עבודה לאחר תום הקורס

בשלב הבא, חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות הקורסים שסימנתם. חוות דעת חיוביות מתלמידים שבחרו ללמוד את הקורסים השונים יכולים לשפוך לא מעט אור על התנהלות הקורס ועל מקצועיותו. חפשו כמה שיותר תגובות הכוללות את נושא ההשמה בעבודה בתחום. סמנו את הקורסים שהצלחתם לאתר כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודותם. עוברים לשלב הבא – שלב בחינת התוכן של הקורס. לכל קורס איכותי ומקצועי יש סילבוס מפורט הכולל את כל התוכן שצפוי להילמד במהלך הקורס כולו. חשוב לערוך בדיקה מסודרת ויסודית אודות כלל הסילבוסים של הקורסים האיכותיים ביותר ברשימה שלכם. וודאו שתוכנית הלימודים כוללת שילוב מנצח בין למידה מעשית לבין למידה עיונית. קורסים רבים בתחום משקיעים שעות ארוכות בלמידה עיונית ושעות בודדות בלמידה מעשית, מה שעלול לפגום בפרקטיקה של הקורס. בחרו את הקורסים הפרקטיים ביותר!

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!