קורס WEB

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

קורס WEBרוצים ללמוד קורס WEB? המאמר הבא הוא בשבילכם. WEB הוא דפדפן קוד פתוח שמיועד להיות נוח וקל לשימוש. WEB מציע מגוון קטן של תכונות הניתנות להרחבה על ידי תוספים שונים. על קורס WEB ומה זה בכלל נרחיב במאמר הבא. 

 

מה זה WEB?

WEB הוא דפדפן קוד פתוח, פשוט וקל לשימוש המיועד לסביבת לינוקס וחלק בלתי נפרד מהסביבה הגרפית GNOME. WEB מבוסס על המנוע WEBKIT עליו מבוססים גם דפדפנים נוספים כמו ספארי וכרום. WEB תומך בלשוניות, בחסימת חלונות קופצים, בניהול עוגיות ובאפשרות להוספת הרחבות שונות על ידי תוספים שונים.

מה זה קורס WEB?

קורס WEB הוא קורס בו תוכלו ללמוד כיצד לכתוב קוד. המשתתפים קורס WEB יקבלו הכשרה לקריירת פיתוח אינטרנט. גם מי שאין לו רקע במתמטיקה או במחשבים יוכל לקבל את הידע הנדרש וארגז כלים נרחב במהלך קורס WEB. במהלך קורס WEB המשתתפים ילמדו כיצד לפתח מוצרי אינטרנט כמו אתרים או יישומי אינטרנט. המטרה של הקורס היא ללמוד כיצד לתכנת ולקדד את החלק הקדמי, כלומר החלק שגלוי למשתמשים ואת החלק האחורי. במהלך הקורס המשתתפים ילמדו סדרה שלמה של שפות תכנות. 

הקורס כולל היבטים עיוניים ותרגול מעשי בו המשתתפים יוכלו לצבור ניסיון מעשי בפיתוח מוצרים. כמו כן, בדרך כלל בסוף הקורס יש צורך בהגשת פרויקט גמר שיכלול את התכנים השונים שנלמדו בקורס. 

 

מה לומדים בקורס WEB?

כפי שציינו, במהלך קורס WEB המשתתפים ילמדו כיצד לתכנת וכיצד לקדד את החלק הקדמי והחלק האחורי של מוצרי אינטרנט. במסגרת הקורס המשתתפים ילמדו שפות תכנות שונות כמו HTML, CSS, JAVASCRIPT, PHP ועוד. 

במסגרת קורס WEB המשתתפים ילמדו מגוון נושאים שונים, בהם- 

 • מבואי לאינטרנט
 • פיתוח תגיות HTML
 • פיתוח שפת CSS
 • פיתוח בקוד פתוח לאפליקציות WEB
 • פיתוח יסודות פייתון
 • פיתוח צד לקוח
 • שפת שאילתות
 • תכנות יסודות JAVASCRIPT

ועוד רבים. 

 

למי מתאים קורס WEB?

קורס WEB הוא קורס שמתאים לאנשים חסרי רקע טכני שרוצים לקבל ידע בפיתוח ולהשתלב בעולם ההייטק. הקורס מתאים גם לאנשים עם ידע טכני שמעוניינים להרחיב את ההסמכה שלהם על מנת להשתלב בעבודה בתחום. 

 

מה תנאי הקבלה לקורס WEB?

קשה לענות באופן חד משמעי מה תנאי הקבלה לקורס WEB מאחר שמשתנים בהתאם למוסד הלימודים בו תלמדו. כמו כן ניתן לצפות שתנאי הקבלה ישתנו מעת לעת בהתאם לדרישות של השוק. בדרך כלל יש צורך ב12 שנות לימוד ובידע אנגלית טכנית. כמו כן, המועמדים לקורס צריכים להפגין יכולת בסיסית של עבודה מול מחשב. במקרים רבים מוסדות הלימוד יערכו מבחני מיון בהם יבחנו את רמת הידע של המועמד וראיון אישי בו יעריכו את התאמתו של המועמד לקורס. בדרך כלל הציון העובר למבחן המיון יהיה 70 ומעלה, אך יש לבדוק באופן ספציפי בהתאם למוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד. 

 

מה משך הזמן של קורס WEB?

קורס WEB הוא קורס שנמשך בדרך כלל על פני 330 שעות לימוד אקדמאיות, כאשר יש לקחת בחשבון שינויים באורך הקורס בהתאם למוסד הלימודים בו תלמדו. בדרך כלל נפגשים פעמיים בשבוע בשעות הערב. כמובן ששעות הלימוד יהיו תלויות במוסד הלימודים ובקורס הספציפי אותו תלמדו. יש לקחת בחשבון שקיימים קורסים רבים המועברים באופן מקוון, על כך נרחיב בהמשך. 

 

קורס WEB אונליין

כפי שציינו קודם, ניתן לבחור בין קורסים מקוונים לבין קורסים פרונטליים. הבחירה באיזה קורס ללמוד תלויה בכם בהתאם להעדפות שלכם ולצרכים שלכם. אם אתם מחפשים גמישות בלימודים כנראה שקורס מקוון יתאים לכם יותר. כמו כן יש להבדיל בין קורסים מקוונים שמועברים בשיעורים מוקלטים מראש לבין קורסים מקוונים שמועברים במתכונת לייב. קורסים מקוונים שמועברים בלייב דומים יותר במתכונת הלימוד לקורסים פרונטליים ועליכם להיות נוכחים בשיעורים. לעומת זאת, קורסים שמתבססים על שיעורים מוקלטים מראש מאפשרים למשתתפים להנות מגמישות בשעות הלימוד ולבחור מתי להיכנס לשיעור, כמה שיעורים ללמוד בשבוע, כמה משימות לבצע ועוד. יש לקחת בחשבון שאם קשה לכם ללמוד לבד כנראה שהבחירה בקורסים פרונטליים תהיה חכמה יותר, גם אם אתם מחפשים גמישות. אך אם אתם יודעים כיצד ללמוד לבד, קורסים מקוונים המבוססים על שיעורים מוקלטים יכולים להיות בחירה מצוינת עבורכם. 

 

מדוע כדאי ללמוד קורס WEB?

ישראל היא מעצמת הייטק. חברות ההייטק מגייסות עובדים בלי הפסקה. פיתוח WEB הוא מקצוע מבוקש במגוון חברות. לכן, אם אתם רוצים להשתלב בתעשיית ההייטק ואתם מתעניינים בפיתוח מוצרי אינטרנט קורס WEB הוא אופציה מצוינת לכך. 

על ידי השתלבות בתעשיית ההייטק תוכלו להנות משני יתרונות מרכזיים. היתרון הראשון הוא משכורות גבוהות ותנאים מעולים. כאשר משתלבים בתעשיית ההייטק ניתן להנות מרמת שכר גבוהה ומתנאים מעולים מאחר שמקצועות התכנות נחשבים למקצועות עם השכר הגבוה ביותר בשוק. כמו כן, יתרון נוסף הוא השתלבות במקצועות מבוקשים שמקנים יציבות תעסוקתית. 

איפה לומדים קורס WEB?

קיימים מוסדות לימוד רבים בהם ניתן ללמוד קורס WEB. קשה לענות באופן חד משמעי איזה מוסד לימודים הוא המומלץ ביותר מאחר שזה תלוי בגורמים שונים. על מנת לבחור את מוסד הלימודים בו תלמדו יש לקחת בחשבון מספר שיקולים שונים. 

 • קרבה לבית- השיקול הראשון שעליכם לקחת בחשבון בבחירת מוסד לימודים לקורס WEB הוא הקרבה לבית. קיימים מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. ההמלצה היא לבחור במוסד לימודים שקרוב יחסית לבית שלכם ושלא תאלצו לבזבז זמן רב בדרכים. קורס WEB הוא קורס שמצריך לימודים בבית והגשת מטלות ואתם לא רוצים לבזבז את הזמן היקר הזה על נסיעות ארוכות ועל עמידה בפקקים, לכן קחו זאת בחשבון. 
 • שעות הלימוד- שיקול נוסף וחשוב לא פחות הוא שעות הלימודים של הקורס. כפי שציינו, בדרך כלל מדובר בקורס שנלמד בשעות הערב אך זה משתנה בהתאם למוסד הלימוד שתבחרו. אם אתם עובדים בבוקר ומעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה, מומלץ לחפש מוסדות לימוד שהקורס בהם מועבר בשעות הערב, ולהפך. 
 • קשרים לחברות הייטק- שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת מוסד לימודים לקורס WEB הוא האם למוסד הלימוד יש קשרים לחברת הייטק אחת או יותר. קיימים מוסדות לימוד שמשתפים פעולה עם חברות הייטק שונות. בדרך כלל לבוגרים של מוסדות לימוד אלה תהיה עדיפות בקבלת עבודה באותן חברות. לכן, במידה שאתם יודעים שיש למוסד לימוד מסוים קשר לחברת הייטק מסוימת, כדאי לשקול ללמוד בו. 
 • קורסים מקוונים או פרונטליים- שיקול נוסף בבחירת מוסד לימודים הוא האם אתם מעדיפים קורס מקוון או קורס פרונטלי. לא כל מוסד לימוד מציע את שתי האפשרויות ולכן החליטו אם אתם מעדיפים ללמוד בבית, אם יש לכם מחשב מתאים ואם אתם מסוגלים להתרכז בבית או שאתם מעדיפים לשבת בכיתה. 
 • תנאי קבלה- כפי שציינו קודם, תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. ההמלצה שלנו היא לא לבזבז זמן רב ומאמץ רב על הניסיון להתקבל למוסד הלימודים היוקרתי ביותר. בסופו של דבר אם אתם טובים במה שאתם עושים אתם תצליחו למצוא עבודה בתחום בלי קשר למוסד שבו למדתם. 
המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!