קורס פייתון

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

פייתון היא שפת תכנות נפוצה. שפת תכנות זו נקראה על שם חבורת "מונטי פייתון", חבורת קומיקאים בריטיים שהזכירו להסתכל על הצד הבהיר והחיובי של החיים. הסיבה שקראו לה ככה היא מאחר שרצו לפתח שפת תכנות פשוטה ונוחה. שפת פייתון מאופיינת בקודים ברורים והיא קלה לקריאה ולתחזוקה. על קורס פייתון נרחיב במאמר הבא.

מהו קורס פייתון?

קורס פייתון הוא קורס תכנות שמתמקד בשפת תכנות פייתון. שפת תכנות פייתון היא שפה נפוצה, נוחה וברורה לקריאה ולתחזוקה. כיוםקורס פייתון הוא קורס תכנות שמתמקד בשפת תכנות פייתון. שפת תכנות פייתון היא שפה נפוצה, נוחה וברורה לקריאה ולתחזוקה תוכלו למצוא ברחבי האינטרנט מדריכים מקצועיים בעברית ללימוד התכנות בשפת פייתון. על ידי שפת תכנות פייתון ניתן להוכיח ישימות של פרויקטים ונושאים. מתכנתים בשפת פייתון כותבים קוד מהיר בפייתון ולאחר מכן עוברים לפיתוח על ידי שפות אחרות ומורכבות יותר כמו שפת Java או C sharp. עם זאת, גם עם שפת פייתון ניתן לכתוב תוכנות גדולות ולבנות מהדורות. למעשה, מנוע החיפוש של גוגל מתבסס על פייתון.

קורס פייתון כולל יצירתיות, סקרנות, חדשנות ויזמות. במסגרת קורס תכנות המשתתפים יכירו את שפת התכנות פייתון וילמדו כיצד ליישם מוצרי מחשב ומוצרים במגוון תחומים נוספים כמו ניווט, חיפוש, ארגון מידע ועוד. קורס פייתון כולל היבטים עיוניים ולצד זה פרויקטים מעשיים רבים המאפשרים לצבור ניסיון בתכנות בשפת פייתון.

למה כדאי ללמוד קורס פייתון?

כפי שציינו, פייתון היא אחת משפות התוכנה הנפוצות שיש. כיום, תוכנה חשובה כמעט להכול. על ידי תוכנה מתאימה ניתן לייעל כל רעיון כמעט. בעקבות כך, רבים מבוגרי קורסי תכנות בכלל וקורס פייתון בפרט יכולים להשתלב בתעשיית ההייטק. הביקוש למתכנתים טובים רק עולה עם השנים והחברות השונות מגייסות מתכנתים כל הזמן. יש לקחת בחשבון שמדובר בתפקיד דינמי. העולם הטכנולוגי ושפות התכנות השונות נמצאות בהתפתחות בלתי פוסקת שגורמת לשינויים רבים. לכן, הביקוש למתכנתים חדשים שמתעדכנים בחידושי השוק הולך וגובר.

למי מתאים קורס פייתון?

קשה לענות באופן חד משמעי למי מתאים קורס פייתון מאחר שקיימים קורסים שמתאימים למתחילים וקורסים שמתאימים למתקדמים.

קורס פייתון בסיסי הוא קורס למתחילים ולכן מתאים לכל מי שרוצה ללמוד על שפת התכנות פייתון. גם אם אין לכם ידע קודם או ניסיון קודם ואתם מעוניינים לעשות צעדים ראשונים בעולם התכנות הקורס יתאים לכם.

קורס פייתון למתקדמים הוא קורס שמתאים למתכנתים ולמפתחי פייתון שמכירים את שפת פייתון, משתמשים בה ורוצים להרחיב את היכולות שלהם. על ידי קורס פייתון אנשי המקצוע יוכלו לשלב בעבודה שלהם גם בדיקות תוכנה ויצירת שירותי אינטרנט. בקורס פייתון למתקדם יש צורך בניסיון וידע קודם הכוללים כתיבה של מודולים, הגדרת class ושימוש בביטויים רגולריים.

בנוסף, קיימות הכשרות של קורס פייתון שמתאימות לאנשים שעובדים עם מערכות מידע גאוגרפיות.

מה לומדים בקורס פייתון?

בקורס פייתון המשתתפים יכירו את עקרונות התכנות בפייתון. במסגרת הקורס המשתתפים ייחשפו לכלי הניתוח הזמינים המצויים בשפת התכנות פייתון. כמו כן, המשתתפים יבינו כיצד לבצע נכון פעולות ניתוח מורכבות וכיצד לבנות כלים המתאימים למשתמשים שונים על ידי שפת פייתון. בנוסף, במסגרת קורס פייתון המשתתפים ילמדו כיצד לפתח ולהשתמש בשירותי אינטרנט ובאפליקציות WEB וכיצד לתכנת על ידי Twisted Python.

במסגרת קורס פייתון יש נושאי לימוד שונים, בהם-

  • תכנות פרוצדורלי
  • סוגי מיונים
  • רקורסיה
  • תכנות נכון
  • גישה למאפייני אובייקט
  • עדכון ויצירת נתונים
  • תנאים מקוננים

ועוד רבים.

מה כולל קורס פייתון?

קורס פייתון כולל היבטים עיוניים ומעשיים. במהלך קורס פייתון, המשתתפים ישתתפו בהרצאות עיוניות שונות בהן ילמדו את החומריםקורס פייתון כולל היבטים עיוניים ולצד זה פרויקטים מעשיים רבים המאפשרים לצבור ניסיון בתכנות בשפת פייתון. השונים. בנוסף, המשתתפים יתנסו בפועל בתרגולים מעשיים ממוחשבים. במסגרת הקורס המשתתפים יידרשו להגיש מטלות שונות ובדרך כלל בסוף הקורס גם פרויקט גמר, בהם יתנסו באופן מעשי בחומרים שלמדו.

היקפו של קורס פייתון משתנה בין מוסד לימוד אחד לאחר ובהתאם לקהל היעד- האם מדובר בקורס למתחילים או למתקדמים. ניתן לבחור בקורס פייתון קצר שנפרש  בין 50 ל-80 שעות לימוד או בקורס מקיף שנפרש על פני חצי שנה וכולל בין 140 ל-150 שעות לימוד. יש לקחת בחשבון שרוב הקורסים מתקיימים במתכונת לימוד שמתאימה לאנשים עובדים.

קורס פייתון אונליין

בחלק ממוסדות הלימוד ניתן ללמוד קורס פייתון אונליין. למעשה, רבים ממי שפונים ללמוד קורס פייתון מעדיפים קורס אונליין מאחר שמשלבים את הלימודים עם עבודה או משפחה ומחפשים גמישות. יש להבדיל בין קורס פייתון אונליין שמתבסס על שיעורי לייב לבין קורס פייתון אונליין שמתבסס על שיעורים מוקלטים בהם המשתתפים צופים בקצב שלהם ולפי לוח הזמנים שלהם. בדרך כלל אנשים עובדים שמחפשים גמישות בוחרים בקורס אונליין שמתבסס על שיעורים מוקלטים מראש וכך בוחרים את השעות בהן לומדים וכמה שיעורים ללמוד בשבוע. בקורס פייתון אונליין המועבר בלייב מתכונת הלימוד דומה יותר לשיעורים פרונטליים ולכן תהיה פחות גמישות, לכן יש לקחת זאת בחשבון. יש מוסדות לימוד בהם ניתן לבחור במסלול היברידי. במסלול זה ניתן לשלב למידה מקוונת עם למידה בשיעורים פרונטליים שמתרחשים בכיתה. כך ניתן לקבל יחס אישי לצד גמישות בשעות הלימוד.

קורס פייתון למתקדמים

כפי שציינו, ניתן לבחור קורס פייתון למתחילים או למתקדמים. קודם פייתון למתקדמים הוא קורס שמתאים למפתחים מנוסים שמכירים את שפת הפיתוח פייתון ומעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם. בדרך כלל הקורס למתקדמים יתאים לבוגרים של קורס פייתון בסיסי או למפתחי תוכנה שמעוניינים להרחיב את הידע על שפת פייתון. בדרך כלל קורס פייתון למתקדמים הוא קורס פרקטי והמשתתפים בהם יכירו כלים חדשים בפיתוח ובכתיבת קוד, שיטות לתיקון שגיאות, ייעול עבודה ועוד.

איפה לומדים קורס פייתון?

קיימים מוסדות לימוד שונים בהם ניתן ללמוד קורס פייתון. קשה להחליט באופן חד משמעי איזה מוסד לימודים הוא המומלץ מאחר שלכל אחד יהיו יתרונות שונים. על מנת להחליט על מוסד הלימודים בו תלמדו יש לקחת בחשבון מספר שיקולים.

השיקול הראשון הוא הקרבה לבית. האם מוסד הלימודים קרוב אליכם או שתידרשו לנסוע זמן רב בכל יום לימודים? הנסיעה עלולה לגרום לכם לבזבז זמן יקר וחשוב שתוכלו לנצל בצורה משמעותית יותר ולכן ההמלצה היא לבחור במוסד לימודים שקרוב יחסית למקום המגורים שלכם. כמו כן בררו מה שעות הלימוד של הקורס במוסד הלימודים הספציפי. במידה שמדובר בלימודי בוקר ואתם מחפשים לימודי ערב תוכלו לשלול את מוסד הלימודים, במיוחד אם אתם מעוניינים לשלב עם הלימודים דברים נוספים. כמו כן, אם אתם מחפשים גמישות נסו לחשוב אם אתם מעדיפים לימודים פרונטליים או לימודים מקוונים ולחפש מוסד לימודים בהתאם.

פרמטר נוסף הוא האם יש למוסד הלימודים קשרים לחברות הייטק. קיימים מוסדות לימוד רבים שמשתפים פעולה עם חברת הייטק אחת או יותר. בדרך כלל לבוגרים של מוסדות אלה תהיה עדיפות בקבלת עבודה לאחר הקורס ולכן יש לקחת זאת בחשבון.

אפשרויות תעסוקה לאחר קורס פייתון

אפשרויות התעסוקה לאחר קורס פייתון הן רבות ומגוונות מאחר שמדובר בתחום מבוקש מאוד. הדרישה למתכנתים רק הולכת וגוברת עם השנים ולכן בוגרים של קורס פייתון יוכלו להנות מהשתלבות בענף ההייטק במגוון חברות ותעשיות.

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!