מקומות עבודה ידידותיים לכלבים

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

 

עד לפני שנים לא רבות, מקומות עבודה רבים נמנעו מלאפשר לעובדים שלהם להביא את הכלב שלהם לעבודה. ההסברים לכך היו מאוד פשוט ואפילו הגיוניים. מקום עבודה הוא לא בית, בעבודה אנשים צריכים לעבוד ולא להתעסק בדברים אחרים, כלבים עלולים לייצר בלגן, לכלוך, להפריע לעובדים ולהפחיד את הלקוחות.

בעשור-שניים האחרונים אנחנו רואים שינוי גישה בקרב לא מעט מעסיקים ומקומות עבודה. רבים מאפשרים לעובדים שלהם להביא את הכלב שלהם איתם לעבודה. ההסברים המקובלים לשינוי בגישה הם: אם העובד מביא את הכלב שלו לעבודה, אז הוא לא ימהר לחזור הביתה בשביל לטפל בו ויישאר יותר זמן בבית העסק ויעבוד. העובדים זקוקים לסביבת עבודה נעימה וחמה, ואם הכלב שלהם עוזר לייצר כזו סביבה, אז מה רע?. חוץ מזה, נוצרה הבנה שלא כל הכלבים מפריעים, מלכלכים או מפחידים.

לכן, אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות עבודה המאפשרים לעובדים להביא את הכלב שלהם, בין אם זה כל יום ובין אם זה יום מסוים או במקרים מיוחדים. אנחנו יכולים לראות את זה בחברות גדולות כמו גוגל, אמזון, בן אנד ג'ירס ואנחנו יכולים לראות את זה במקומות עבודה מקומיים וקטנים יותר, חנויות, בתי קפה, מספרות ומקומות אחרים. שם יש לכלב מיוחד בו הוא יכול לשבת ולנוח, בזמן שהבעלים שלו עובד.

איך מביאים כלב למקום עבודה בצורה נכונה?

לפני שמביאים כלב למקום עבודה צריך להתכונן לכך. להכין את הכלב, להכין את הסביבה ולהתכונן לכך באופן כללי.

לדוגמא, באופן כללי חשוב לרכוש ביטוח לחיות מחמד, אך בפרט אם יש כוונה להביא את הכלב איתנו למקום העבודה. ביטוח לחיות מחמד מאפשר ליהנות מכיסויים עבור הוצאות טיפול בכלב, אם חס וחלילה קורה לו משהו, וכן אפשר לקנות ביטוח צד ג' שיכסה עלויות נזקים שהכלב עלול לגרום, בין אם זה בפגיעה בגוף או ברכוש.

ביטוח לחיות מחמד הוא חשוב תמיד, אך במיוחד אם הכלב מגיע איתנו למקום העבודה מאחר ואם הוא נפגע שם או חס וחלילה פוגע במישהו (או משהו), נעדיף שחברת הביטוח תכסה את העלויות הצפויות, ושלא נצטרך להגיע למצב בו נידרש לכסות אותן בעצמנו או לצפות שהמעסיקים שלנו יעשו זאת.

חוץ מפוליסת ביטוח, חשוב מאוד שאנחנו נביא לכלב כלים לשתייה ואוכל, מזון מתאים, מזרון או כרית עליהן הוא יוכל לשכב ורצוי גם להביא לו מספר צעצועים בשביל שיוכל לשחק איתם בזמן שאנחנו עובדים.

אנשי מקצוע ממליצים לא להביא את הכלב מיד ליום עבודה שלם. להביא אותו למספר שעות, לתת לו להתרגל לסביבה, לאנשים, לתת לנו להתרגל לעובדה שהוא שוהה במקום העבודה שלנו, ורק אם הוא משתלב, אז להביא אותו ליום או ימים שלמים. חשוב שהסביבה תרגיש נוח איתו והוא ירגיש נוח איתה.

 כלב בעבודה

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!