מכללת הייטק

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

הכירו את המכללה המובילה ללימודי שלל מקצועות הייטק

מכללת הייטקמכללת הייטק מציעה מגוון רחב של קורסים מקצועיים המכשירים את כלל הבוחרים בהם לעבודה בענף ההייטק הישראלי. נשמע לכם מעניין? בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות מכללת הייטק, נכיר את הקורס המרכזי שהיא מציעה לכל דורש, נגע בהבדלים בין קורס מקצועי לבין תואר אקדמי בתחום וכן נעניק דגשים מעשיים לבחירה נכונה של קורס מקצועי הכולל תכנים שיעניקו לכם את כל הכלים לעבודה מעשית בתחום. אז אם גם אתם חושבים על הסבת מקצוע לתחום ההייטק בישראל, השורות הבאות מיועדות במיוחד עבורכם.

 

קורסים מקצועיים – מספר חודשי הכשרה בלבד!

מכללת הייטק היא מכללה מקצועית שהכשירה לא מעט תלמידים בשנים האחרונות לעבודה בהייטק. המכללה כוללת קורסים קצרים שניתן להשלים מהבית. הקורסים המקצועיים כוללים את כל הכלים הנדרשים לעבודה בתחום, כך שאם גם אתם שוקלים לעזוב את מקום העבודה שלכם לטובת השתלבות בענף ההייטק בישראל – מכללת הייטק יכולה להתאים עבורכם. אחד הקורסים המבוקשים ביותר במכללה הוא קורס תכנות. כיום יש דרישה גבוהה למתכנתים מקצועיים שידעו לכתוב קוד בצורה מקצועית ולבנו אתרים, משחקים, אפליקציות ועוד. חושבים על תכנות? חשוב שתכירו את מהות העבודה. מתכנת מקצועי שסיים קורס במכללת הייטק ידע לכתוב קוד ולייצר מגוון רחב של פלטפורמות.

הכירו את תפקידם של המתכנתים ובודקי התוכנה

המתכנתים כותבים את שורות הקוד שמפעילות את האפשרויות המשתנות בפלטפורמות האינטרנטיות השונות. חשוב לדעת כי על כל התוכנות השונות שהמתכנתים כותבים, עוברים בודקי תוכנה מקצועיים. תחום זה נחשב מבוקש אף הוא אז נרחיב אודותיו בכמה שורות. בודקי תוכנה מקצועיים בודקים את כל שורות הקוד של המתכנתים. התפקיד שלהם זה לוודא שכל שורות הקוד נכתבו בצורה תקינה ללא פגיעה בהרצת התוכנה. כל כתיבה לא נכונה תביא לפגיעה כלשהי בפעילות התוכנה, ולכן חשוב לעבור על שורות הקוד במטרה לוודא כי הן נכתבו כראוי. מעבר לבדיקה טכנית של שורות הקוד, חשוב לדעת שבודקי תוכנה מקצועיים עוברים גם על מסגרות שונות שחייבות להיכלל בתוכנה, כמו למשל הנגשה לבעלי מוגבלויות או תרגום התוכנה לשלל שפות בצורה מקצועית. נשמע לכם מעניין? כיום יש לא מעט קורסים מקצועיים שיכולים להכשיר אתכם גם לכותבי קוד וגם לבודקי קוד.

 

רוצים ליהנות משכר גבוה ותנאי עבודה מעולים? בחרו נכון את הקורסים המקצועיים ביותר

אך רגע לפני שאתם ממהרים לעזוב את מקום העבודה שלכם ולעשות הסבת מקצוע בעזרת קורס מקצועי של מכללת הייטק, חשוב שתכירו כמה מהיתרונות הגדולים ביותר שיש לענף ההייטק להציע לכם. תלמידים רבים מבית מכללת הייטק מדווחים על שיפור ניכר הן בשכר החודשי והן בתנאי העבודה שלהם, לאחר שבחרו להשתלב בענף ההייטק בישראל. השכר בהייטק גבוה בעשרות אחוזים בהשוואה לשכר הממוצע במשק הישראלי וכן תנאי העבודה טובים יותר. מעבר לתנאים הסוציאליים הנרחבים, עובדי הייטק רבים נהנים גם מארוחות איכותיות מידי יום או ממכוני כושר צמודים. הייתם רוצים לשפר את תנאי השכר שלכם וליהנות ממגוון רחב של תנאים נוספים? מכללת הייטק היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

 

קורס מקצועי יספיק בשביל להשתלב בעבודה בענף ההייטק?

אז רגע לפני שתתחילו ללמוד להיות מתכנתים מקצועיים בעזרת קורס מקצועי מבית מכללת הייטק, חשוב לגעת בהבדלים המשמעותיים ביותר בין תואר אקדמי בתחום לבין קורס מקצועי. אנשים רבים חוששים שקורס מקצועי לא יספיק לכם בשביל להתחיל לעבוד בתחום. רבים סבורים כי רק תואר אקדמי יפתח להם את הדלת לענף העבודה המוביל בישראל. על כן חשוב להגיש ולומר כי מגייסי העובדים בענף אינם מייחסים חשיבות עליונה לקורות החיים או להיסטוריה הלימודית של המרואיין. כיום יש אלפי עובדים בענף ללא תואר ראשון בתחום ואף ללא תעודה המוכיחה שעברו קורס מקצועי. רבים מעובדי ההייטק רכשו את כל ידיעותיהם באופן עצמאי ובלתי מבוקר, ובכל זאת קיבלו אותם לעבודה בתחום. הסיבה לכך היא שמגייסי העובדים בתחום שמים דגש על היכולות המעשיות של המרואיין. בעזרת קורס מקצועי מבית מכללת הייטק תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים לעבודה מעשית בתחום.

לא כל קורס הוא קורס מקצועי – אל תתפשרו על איכות הקורס שלכם

כיום יש לא מעט קורסים מקצועיים הכוללים את כל הכלים הנדרשים עבודה מעשית. כפי שציינו מעלה, יש מגוון רחב של תחומי עבודה אפשריים בענף ההייטק בישראל. לכן, לפני שאתם בוחרים את הקורס הטוב והמתאים ביותר עבורכם, קיימת חשיבות רבה שתכירו את כל תחומי העבודה הקיימים בענף. רבים בוחרים קורס הכשרה באופן כמעט שרירותי, מה שגורם להם ללמוד תחום שהם כלל לא מתחברים אליו. בשביל לבחור נכון חשוב לערוך רשימה מסודרת הכוללת את כל תחומי העבודה בענף. בעזרת בדיקה מהירה ברשת תוכלו למצוא את כל הקורסים הקיימים שיכשירו אתכם למגוון רחב של תחומי עבודה. בחרתם את התחום שלכם? כעת חשוב שתעברו לבחירה נכונה של קורס מקצועי.

בשל הביקוש הגדול, כיום יש לא מעט קורסים שאינם איכותיים ומקצועיים. בחירה לא נכונה בקורסב לא מקצועי תקשה עליכם את הליך ההשתלבות בעבודה בתחום. איך תבחרו נכון? בעזרת השלבים הבאים. בשלב הראשון חשוב לסמן את הקורסים הארוכים ביותר בתחום שבחרתם ללמוד. בשלב השני, חשוב לקרוא כמות גדולה של חוות דעת אודות הקורסים המובילים ברשימה שלכם. סמנו את הקורסים שקיבלו כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודות תוכן הקורס, אופן העברת התכנים והצלחת תלמידי עבר להשתלב בעבודה בתחום. בשלב האחרון, חשוב לבחון את הסילבוס של הקורסים השונים. חשוב לוודא שהסילבוס כולל שעות ארוכות של למידה מעשית הכוללת עבודות הגשה ועבודת סיכום משמעותית.

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!