לימוד python 

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

לימוד python Python היא אחת משפות התכנות הנפוצות והיא נחשבת לשפה פשוטה ונוחה. שפת Python מאופיינת בקודים ברורים והיא קלה לקריאה ולתחזוקה. על מנת להיות מתכנת Python יש לעבור לימוד Python. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו לימוד Python?

לימוד Python, יכול להתבצע במגוון דרכים על ידי קורס פרונטלי או אינטרנט. בלימודים אלה, המשתתפים ילמדו על תכנות שמתמקד בשפת Python. כפי שציינו, שפת Python היא אחת משפות התכנות הנפוצות והיא נחשבת לשפה נוחה וברורה לקריאה ולתחזוקה. כיום, קיימים מגוון מדריכים מקצועיים שמלמדים על שפת תכנות זו. עם שפת Python ניתן להוכיח ישימות של פרויקטים ונושאים רבים. למעשה, מנוע החיפוש של גוגל מתבסס על שפת תכנות Python. מתכנתי Python כותבים קוד מהיר בשפת תכנות זו ולאחר מכן יעברו לפיתוח על ידי שפות תכנות מורכבות יותר כמו Java או C sharp. 

מה כוללים לימודים אלה?

כפי שציינו, לימוד Python יכול להתבצע גם באופן פרונטלי וגם אינטרנט. הלימודים כוללים יצירתיות, סקרנות, חדשנות ויזמות. במסגרת לימודים אלה, המשתתפים בקורס יכירו את שפת התכנות Python, ילמדו כיצד ליישם מוצרי מחשב ומוצאים במגוון תחומים כמו חיפוש, ניווט, ארגון מידע ועוד. לימוד Python כולל היבטים עיוניים לצד פרויקטים מעשיים. המשתתפים בקורס ילמדו גם באופן עיוני וגם יקבלו כלים מעשיים שיעזרו להם לצבור ניסיון בשפת התכנות ולהתקבל לעבודה בהמשך. 

 

מה החשיבות של לימוד Python?

Python היא אחת משפות התוכנה הנפוצות ביותר. בעולם של היום, עם התקדמות טכנולוגית מהירה והאינטרנט שהשתלט על העולם, התוכנה חשובה כמעט להכול. עם תוכנות מתאימות ניתן לייעל כמעט כל רעיון. בעקבות כך, הביקוש למתכנתים טובים רק הולך ועולה ככל שהשנים עוברות. מגוון חברות וארגונים מגייסים מתכנתים כל הזמן, כך שלימוד Python מאפשר לאנשים ללמוד שפת תכנות פשוטה ולהשתלב בתעשיית ההייטק. חשוב לקחת בחשבון שהעולם הטכנולוגי, לרבות שפות התכנות, נמצאים בהתפתחות בלתי פוסקת שכוללת שינויים רבים ולכן מדובר בתפקיד דינמי שמצריך להתעדכן בחידושי השוק. 

 

למי זה מתאים?

תכנות Python הוא תפקיד שמתאים לכל אדם שיש לו זיקה טכנית ורוצה להשתלב בתעשיית ההייטק. ניתן לבחור בין לימודים שמיועדים למתחילים לבין לימודים שמיועדים למתקדמים. לימוד Python למתחילים מתאים לכל מי שרוצה ללמוד על שפת התכנות, גם בלי ידע או ניסיון קודם בתחום. לימודים אלה מאפשרים לבצע צעדים ראשונים בעולם התכנות. לעומת זאת, לימוד Python למתקדמים מתאים למתכנתים שמכירים את שפת Python ורוצים להרחיב את היכולות שלהם. בלימודים למתקדמים יש צורך בניסיון וידע קודמים הכוללים כתיבת מודולים, הגדרת class ושימוש בביטויים רגולריים. 

 

מה נושאי הלימוד?

לימוד Python כולל היבטים עיוניים ומעשיים. המשתתפים ילמדו על התכנים העיוניים השונים ובנוסף יתנסו בתרגולים מעשיים שיקנו להם כלים לעבודה בתחום. בלימודים המשתתפים יכירו את עקרונות התכנות בשפת Python, ייחשפו לכלי הניתוח הזמינים, ילמדו לבצע פעולות ניתוח מורכבות ולבנות כלים המתאימים למשתמשים שונים, ילמדו לפתח שירותי אינטרנט ואפליקציות WEB ועוד. 

נושאי הלימוד יכללו נושאים כמו- סוגי מיונים, רקורסיה, תכנות פרוצדורלי, תכנות נכון, גישה למאפייני אובייקט, עדכון ויצירת נתונים ועוד. 

 

לימוד Python אונליין

כפי שציינו קודם, אחת האפשרויות ללימודי Python היא ללמוד אונליין. ניתן לבחור בין מגוון קורסים אינטרנטיים לבין קורסי אונליין שמוצעים ממוסדות לימוד שונים. למעשה, רבים ממי שמחפשים לימודים בשפת תכנות Python, מחפשים לימודים אונליין שיאפשרו למשתתפים לעבוד בקצב שלהם ולפי לוח הזמנים שלהם. בדרך כלל, לימודים אונליין מאפשרים לשלב עבודה ולהנות  מגמישות בשעות העבודה. סטודנטים שלומדים אונליין יוכלו לבחור את השעות בהן ילמדו ואת כמות השעות שילמדו בכל שבוע, בהתאם ללוח הזמנים שלהם. לימוד Python אונליין שמתבסס על שיעורים מוקלטים יוכל להתאים לכל מי שמחפש גמישות בלימודים. יש לקחת בחשבון כי ניתן לבחור בלימודים אונליין שמועברים בלייב. במצב כזה הלימודים יהיו דומים לשיעורים פרונטליים ותהיה פחות גמישות בשעות הלימוד. 

לימוד Python למתקדמים

ציינו קודם שניתן לבחור בין לימודי פייטון למתחילים ולמתקדמים כאשר ההבדל המרכזי הוא הידע והניסיון הקודמים בתחום. לימוד Python למתקדמים, מתאים למפתחים מנוסים שמכירים את שפת התכנות ומעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם. בדרך כלל לימודים למתקדמים יתאימו לבוגרי קורס Python בסיסי או למפתחי תוכנה. מדובר בלימודים פרקטיים בהם המשתתפים יקבלו כלים חדשים לפיתוח ולכתיבה קוד, שיטות לתיקון שגיאות, ייעול העבודה ועוד. 

 

מה אפשרויות התעסוקה?

לאחר לימוד Python, בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב במגוון אפשרויות תעסוקה. למעשה, מדובר בתחום מבוקש מאוד ולכן ניתן להשתלב במגוון תפקידים ובמגוון חברות וארגונים שונים. ככל שהשנים עוברות הדרישה למתכנתים, בפרט מתכנתים בשפת Python, הולכת וגוברת ולכן בוגרים של לימודים אלה יוכלו להנות מהשתלבות בענף ההייטק במגוון חברות ותעשיות. 

 

איפה לומדים?

כפי שציינו, ניתן ללמוד על שפת התכנות Python הן במוסדות לימודים בקורסים פרונטליים והן באינטרנט. קיים במגוון רחב של מוסדות לימוד שונים ולכן ההחלטה צריכה להתבצע בהתאם למספר שיקולים שונים. קודם כל, מומלץ לבחור במוסד לימודים שקרוב לבית. נסיעה למוסד הלימודים עלולה לבזבז לכם זמן יקר שתוכלו לנצל ללימודים, לעבודה או לכל דבר אחר. לכן, כל עוד יש מוסד לימודים קרוב לבית שלכם, ההמלצה תהיה לבחור בו ולא ברחוקים. עוד שיקול חשוב הוא שעות הלימוד של הקורס. לימוד Python יכול להתבצע בקורסי בוקר או ערב כך שתוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לבדוק האם כדאי ללמוד באופן מקוון ולבחור במוסד לימודים מתאים לכך.  עוד שיקול חשוב שישפיע על בחירת מוסד הלימודים הוא קשרים לחברות הייטק. ישנם מוסדות לימודים שיש להם קשרים עם חברת הייטק אחת או יותר. במצב כזה הבוגרים של מוסדות אלה יקבלו עדיפות בקבלת עבודה ולכן יש להתייחס לכך כשיקול חשוב. 

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!