לימודי פייטון

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

לימודי פייטוןפייטון היא שפת תכנות נפוצה שנקראה על שם חבורת קומיקאים בריטים בשם מונטי פייטון. שפת התכנות פייטון היא שפה פשוטה ונוחה שמאופיינת בקודים ברורים. לימודי פייטון מאפשרים לכם ללמוד את שפת התכנות ולהשתלב במגוון תפקידים שונים. על לימוד פייטון נרחיב במאמר הבא. 

 

מהם לימודי פייטון?

לימודי פייטון הם לימודי תכנות בהם לומדים את שפת התכנות פייטון. מדובר בשפת תכנות נפוצה שנחשבת לנוחה וברורה לקריאה ולתחזוקה. שפת התכנון פייטון מאפשרת להוכיח ישימות של פרויקטים ונושאים. בדרך כלל היא משמשת לכתיבת קוד מהיר אך ניתן להשתמש בה גם לכתיבת תוכנות גדולות ולבניית מהדורות. למעשה, מנוע החיפוש של גוגל מתבסס על פייטון. במסגרת לימודי פייטון, המשתתפים יכירו את שפת התכנות וילמדו ליישם מוצרי מחשב ומוצרים ממגוון תחומים. הלימודים כוללים היבטים עיוניים לצד פרויקטים מעשיים רבים. לימוד פייטון כולל יצירתיות, סקרנות, חדשנות ויזמות. 

למה כדאי ללמוד פייטון?

בעולם של היום תוכנה חשובה כמעט להכול והיא מאפשרת לייעל כמעט כל רעיון. על ידי לימוד פייטון, ניתן להשתלב בתפקידי תכנות במגוון חברות וארגונים. בתעשיית ההייטק ובכלל הביקוש למתכנתים רק הולך ועולה עם השנים. מהסיבה הזו, בוגרים של לימודי פייטון יכולים להשתלב במגוון תפקידים ולהנות משכר טוב ומתנאים טובים. חשוב לקחת בחשבון שמדובר בתפקיד דינמי שמצריך התעדכנות בחידושי השוק הבלתי פוסקים. 

 

למי מתאימים לימודי פייטון?

לימוד פייטון מתאים לכל מי שרוצה להיות מתכנת ולהתמקצע בשפת התכנות הנפוצה והמבוקשת. יש לימודים שמתאימים למתחילים ולכן לא מצריכים ידע קודם או ניסיון ויש לימודים שמתאימים למתקדמים ויצריכו ניסיון וידע קודם בתחום. לימוד פייטון למתחילים מאפשר לכם להכיר את השפה ולעשות צעדים ראשונים בעולם התכנות. לימודים למתקדמים יאפשרו לכם להרחיב את היכולות שלכם ולשלב גם בדיקות תוכנה ויצירת שירותי אינטרנט. בלימודים למתקדמים, המשתתפים יוכלו להרחיב את ארגז הכלים שלהם, יקבלו כלים חדשים לפיתוח וכתיבת קוד, שיטות לתיקון שגיאות, ייעול העבודה ועוד. בדרך כלל לימוד פייטון למתקדמים יתאים לבוגרים של קורס פייטון בסיסי או למפתחי תוכנה שמעוניינים להרחיב את הידע על שפת פייטון.

 

מה כולל לימוד פייטון?

בלימודי פייטון, המשתתפים יכירו את עקרונות התכנות בפייטון. במסגרת הקורס, המשתתפים ילמדו את כלי הניתוח הזמינים של שפת פייטון, ילמדו כיצד לבצע פעולות ניתוח מורכבות, ילמדות לבנות כלים מתאימים למשתמשים שונים על ידי שפת פייטון, ילמדו כיצד לפתח ולהשתמש בשירותי אינטרנט ובאפליקציות WEB וכיצד לתכנת על ידי Twisted Python.

במסגרת הלימודים המשתתפים ילמדו מגוון נושאי לימוד בהם- 

  • תכנות פרוצדורלי
  • סוגי מיונים
  • רקורסיה
  • תכנות נכון
  • גישה למאפייני אובייקט
  • עדכון ויצירת נתונים
  • תנאים מקוננים

ועוד רבים. 

 

מה דרישות הלימוד?

לימודי פייטון כוללים היבטים עיוניים ומעשיים. במסגרת הלימודים, המשתתפים יקבלו הרצאות עיוניות במגוון נושאים שונים. בהרצאות אלה משתתפי הקורס יקבלו מידע עיוני חשוב. בנוסף, הלימודים יכללו תרגולים מעשיים ממוחשבים. משתתפי הקורס יידרשו להגיש מגוון מטלות מעשיות שונות שיעזרו להם לצבור ניסיון מעשי חשוב. בדרך כלל בסוף הקורס המשתתפים יידרשו להגיש פרויקט גמר בו יביאו לידי ביטוי את החומרים שנלמדו במהלך הקורס באופן מעשי. 

 

כמה זמן נמשכים הלימודים?

כפי שציינו, לימודי פייטון מועברים במגוון דרכים כאשר ניתן לבחור בין לימוד פייטון למתחילים או למתקדמים. הבחירה הזו תשפיע על משך זמן הלימוד. בנוסף, יש לקחת בחשבון שקיימים מספר מוסדות לימוד שונים ומשך זמן הלימודים עלול להיות מושפע גם מהבחירה במוסד הלימודים. יש לימודי פייטון קצרים שנמשכים בין 50 לבין 80 שעות לימוד ויש לימודים מקיפים שנפרשים על פני חצי שנה וכוללים בין 140 לבין 150 שעות לימוד. חשוב לקחת בחשבון שרוב מתכונות הלימוד מתאימות לאנשים עובדים וניתן לשלב אותן עם עבודה. 

 

לימודים אונליין

מוסדות הלימוד השונים מציעים ללמוד פייטון אונליין. רבים ממי שפונים ללמוד את הקורס מעדיפים ללמוד אונליין מאחר שבצורה זו ניתן לשלב את הלימודים עם עבודה קיימת ולהרחיב את ארגז הכלים. חשוב להבדיל בין לימודי פייטון אונליין שמתבססים על שיעורי לייב לבין לימודים שמתבססים על שיעורים מוקלטים. במתכונת שיעורי לייב, השיעור מתבצע בזמן אמת ועל המשתתף להיות נוכח בשעות הלימוד של הקורס. שיטת לימוד זו דומה לשיעורים פרונטליים, כאשר ההבדל המרכזי הוא שהיא מתבצעת דרך המחשב ולא מחייבת הגעה לכיתה. בשיטה זו יש פחות גמישות בשעות הלימוד. בלימוד פייטון אונליין שמתבסס על שיעורים מוקלטים, תהיה גמישות רבה יותר בשעות הלימוד. מדובר בשיעורים מוקלטים בהם המשתתפים יוכלו לצפות בקצב שלהם בהתאם ללוח הזמנים שלהם. מי שמחפש גמישות ומעוניין לשלב את הלימודים עם עבודה, משפחה או כל דבר אחר יוכל לעשות זאת בצורה יעילה על ידי שיעורים מוקלטים. 

איפה לומדים?

כפי שציינו, קיימים מגוון מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד פייטון. לכל מוסד לימודים יש יתרונות אחרים ולכן הבחירה במוסד הלימוד צריכה להתבצע בהתאם למגוון פרמטרים שונים. קודם כל קחו בחשבון את תנאי הקבלה למוסד הלימודים. בנוסף, חשוב לברר מראש לאילו מוסדות לימוד יש קשרים עם חברות הייטק ומי החברות הללו. כך בסוף הלימוד תוכלו להתקבל לעבודה בחברות ההייטק הללו ביותר קלות ולצבור ניסיון תעסוקתי חשוב. פרמטר חשוב נוסף לבחירת מוסד לימוד הוא הקרבה לבית. האם מוסד הלימודים קרוב אליכם או שתידרשו לנסוע זמן רב בכל יום לימודים? נסיעה ארוכה עלולה לבזבז זמן יקר שיכול להיות מנוצל לדברים חשובים אחרים. לכן, מומלץ לבחור במוסד לימודים קרוב יחסית. בנוסף חשוב לברר מה שעות הלימוד של הקורס במוסד הלימודים הספציפי. בדקו האם מדובר בלימודי ערב או בוקר והאם תוכלו לשלב אותם עם עבודה. אם אתם מעוניינים בלימוד פייטון אונליין בדקו אילו מוסדות לימוד מציעים זאת ומה זה כולל. 

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!