כל מה שצריך לדעת על מערכת ההזדהות HYPR ויתרונותיה

 רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק?
השאירו פרטים או חייגו

תוכן עניינים

אם נתחיל מהשורה התחתונה, נציין ש HYPR הינה פלטפורמת ענן שמוציאה את הסיסמה מהמשוואה. עתה אם ניקח צעד אחורה, נסביר מדוע זה כה חשוב. בעידן של היום לאדם הממוצע יש מעל ל30 סיסמאות, ורוב האנשים נוטים למחזר סיסמאות, או להשתמש באותו בסיס לצד ואריאציה קלה. כל זאת ביחד מעניק להאקרים בעלי כוונות זדון יתרון יחסי, ואכן הנתונים מצביעים על כך שרוב התקפות הסייבר מבוססות על גניבת סיסמאות.

עתה לאחר שהבנו עד כמה חשוב להוציא את הסיסמה מהמשוואה, נעצור לציין מהי בדיוק פלטפורמת ,HYPR על מה היא כן מסתמכת ומדוע היא כה חשובה.

 

חוויית משתמש

לאחר שהבנו עד כמה הוצאת הסיסמה מהמשוואה מקדמת את מערך ההגנה, נעבור לחדד שיש לכך יתרון משמעותי בממד נוסף, ופה אנחנו מדברים על חוויית משתמש. מעבר לעובדה שאנשים נרתעים כאשר הם נדרשים להזין סיסמה (ובטח כאשר הם נדרשים לשחזר סיסמה), יש להבין שגם העובדים מתקשים לנהל שגרת עבודה תקינה כאשר כל יישום דורש הזנת סיסמה בנפרד.

המציאות היא שאנשים שוכחים סיסמאות ואף נרתעים מאופי ההתנהלות מול סיסמה, ועל כן אם ניתן לעקוף זאת, מדובר ביתרון פסיכולוגי משמעותי. לא רק שהעובדים יתנהלו טוב יותר, אלא שגם הלקוחות יחושו יותר מוגנים להשלים את המשימה הרצויה.

 

לא סיסמה – מה כן?

אפליקציית Hypr נתמכת באימות רב שכבתי, כאשר האימות מושתת על שכבות הגנה מתקדמות. כאן ראוי לציין שאותן שכבות הגנה אינן "מוצר מגירה", אלא בכל פעם נבחנות מחדש, בהתאם לשיקולי איומי סייבר, התנהלות מול לקוחות, צרכים מקצועיים, תחום עיסוק וכדומה.

 

הרחבות ותוספים

ראוי לציין שאפליקציית  Hyprמעניקה גישה מידית למגוון מחשבים ויישומים, ולו ע"י הזנה חד פעמית של מספר טלפון. לצורך הדוגמה נציין שע"י הזדהות ללא סיסמה ניתן להשיג גישה לאינטרנט, VDI, VPN, RDP  וכדומה. כמו כן, הזדהות ללא סיסמה מאפשרת לנצל שורה ארוכה של הרחבות ותוספים. לצורך הדוגמה ניתן לכלול מגוון שירותי ענן, תוספים והרחבות, כגון ,CA SSO Azure AD, ו Ping Identityוכדומה.

 

נשארים עם הספקים המוכרים והטובים

מעבר לעובדה ש  Hyprהינה מערכת הזדהות שמוציאה את הסיסמה מהמשוואה, היא גם אינה מצריכה לערוך שינויים משמעותיים בניהול העסק. מכאן שאם רגילים לעבוד עם ספק או עם תוכנה מסוימת, ניתן לשמור על שגרה, מקסימום מיישמים מגוון התאמות נחוצות.

 

תומכים ברווחים העסקיים!

חשוב לקחת בחשבון שכאשר עוברים לפלטפורמת אימות שאינה מושתתת על סיסמה, אלא על אמצעים חלופיים ומתקדמים (כגון אימות ביומטרי), תומכים בכלכליות העסקית, ופה אנו מבקשים להסביר.

מעבר לפלטפורמת Hypr לא רק גורם ללקוחות לחוש הרבה יותר בטוחים להתנהל מולכם ולהסיק שהם בחרו בעסק מתקדם, אלא שגם מוקדי התמיכה שומרים על רף יעילות גבוה – לא מבזבזים זמן מיותר בתמיכה בלקוחות שרק מתקשים לאפס סיסמה. לצד כל זאת, אין לשכוח את היתרון המהותי ביותר – מסכלים התקפות סייבר! לא רק שמונעים פגיעה קשה במוניטין, אלא גם נמנעים מקריסה כלכלית.

המרכז ללימוד והשמה בהייטק
המרכז ללימוד והשמה בהייטק

הכירו את מרכז ללימוד והשמה בהייטק. המרכז ללימודים נוסד במטרה להביא השכלה איכותית לכולם. בכל זמן ומכל מקום.

חייגו לייעוץ לימודים חינם

אהבתם? שתפו פוסט זה!
התקשרו עכשיו!
רוצים ללמוד ולהשתלב בעבודה בהיי טק? השאירו פרטים!